Dotacje na targi, promocję marki innowacyjnych M

Dotacje na targi, promocję marki innowacyjnych MŚP

Dawne Go to Brand - obecnie 2.25 PROMOCJA MARKI INNOWACYJNYCH MŚP

Dotacja w ramach Go to Brand już od kilku lat cieszy się dużą popularnością, a w tym roku również jest kontynuowana. Najnowszy program dotacji Go to Brand 2023, a konkretniej działanie 2.25 PROMOCJA MARKI INNOWACYJNYCH MŚP, tak jak w poprzednich latach, skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców (MŚP) z całej Polski. Jej celem jest pomoc finansowa na promocję marek produktowych na rynkach zagranicznych.

Na co finansowanie?

Finansowanie w ramach działania Promocja marki innowacyjnych MŚP (następcy Go to Brand) służy promowaniu polskich marek produktowych zagranicą. Dzięki pozyskanym środkom można finansować udział w międzynarodowych imprezach targowo-wystawienniczych i konferencjach określonych w kalendarzu imprez targowych kluczowych dla rozwoju wybranych branż gospodarki.Pieniądze mogą zostać przeznaczone także na organizację misji wyjazdowych; Dofinansowanie obejmuje do 50% kosztów kwalifikowalnych, a jego wartość to aż 155 000 000 PLN! Pula środków do zdobycia jest zatem imponująca, a szanse uzyskania wsparcia bardzo realne.

Dlaczego warto?

Nie ulega wątpliwości, że branding marki w świecie wciąż wzrastającej konkurencyjności nabiera coraz większego znaczenia. Bardzo wiele przedsiębiorstw oferuje wysokiej jakości produkty, dla których właściwa promocja może stać się kluczem do sukcesu. Natomiast niedostateczne wypromowanie oferty zmniejsza szanse przedsiębiorstwa na rynku, a czasem prowadzi do niepowodzenia pomimo posiadania ciekawych towarów czy też wyrobów. Drugim ważny argument jest natury czysto ekonomicznej. Mianowicie, koszty udziału w rozmaitych eventach promocyjnych na ogół nie są małe. Samo wynajęcie stoiska potrafi pochłonąć istotną kwotę z punkty widzenia przedsiębiorstw, zwłaszcza tych mniejszych, ale nie tylko. Dotacja to zawsze szansa redukcji kosztu i zarazem możliwość zwiększenia swych szans rynkowych, a także dotarcia do większego grona potencjalnych klientów. A bez nabywców – najlepiej w jak największej ilości - praktycznie żaden biznes nie ma racji bytu.

Do kiedy, jaki termin składania wniosku Go to Brand 2023?

Nabór prowadzony będzie od 16 października do 30 listopada 2023 r. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i dowiedz się więcej jak pozyskać środki w ramach Go to Brand 2023. Dane kontaktowe znajdziesz na dole strony. A szczegóły konkursu na: https://lc.net.pl/blog/promocja-marki-innowacyjnych-msp

Dofinansowanie na EXPO 2025 Japonia

Wielkimi krokami zbliża się wystawa EXPO 2025 w Japonii, które odbędzie się w Osace. Rozpoczęcie kolejnego EXPO zaplanowano na 13 kwietnia 2025 roku. W związku z tym wielkim wydarzeniem zaplanowano również specjalną edycję programu 2.25 Promocja marki innowacyjnych MŚP, następcy popularnego Go to Brand. Warto skorzystać z tej okazji, która nadarza się raz na kilka lat, a poprzednie wystawy światowe cieszyły się ogromną popularnością w postaci milionów odwiedzających je osób. Ogłoszenie naboru na EXPO w Japonii nastąpi 13 marca 2024 roku. Termin składania wniosków to: od 16 kwietnia do 21 maja 2024 r. 

Jakie branże mogą liczyć na dotację w ramach Promocji Marki Innowacyjnych MŚP.

Jeżeli prowadzisz działalność w jednej z poniższych branż możesz ubiegać się o dofinansowanie.

 • Budownictwa
 • Elektroniki profesjonalnej
 • Farmaceutyczny i wyrobów medycznych
 • Kosmetyczny 
 • Lotniczo-kosmiczny
 • Maszyn i urządzeń
 • Meblarski
 • Motoryzacyjny
 • Pojazdów szynowych
 • Przemysłu kreatywnego
 • Statków specjalistycznych, jachtów i łodzi
 • Wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania
 • Zielonych technologii
 • Spożywczy

Jakie wymogi musisz spełnić dowiesz się na: https://lc.net.pl/blog/promocja-marki-innowacyjnych-msp

Jak sporządzić wniosek i jak pozyskać środki w ramach Go to Brand 2023

Skorzystaj z naszej wiedzy eksperckiej. W Lech Consulting specjalizujemy się w doradztwie biznesowym oraz przygotowywaniu i koordynacji projektów, w tym dofinansowanych ze środków unijnych. Opracowujemy i wdrażamy nowatorskie technologie, rozwiązania robotyczne, cyfrowe czy IT. W ten sposób wspieramy rozwój innowacji wśród polskich firm, budując ich konkurencyjność.


Umów się na konsultację z naszym ekspertem.