LC logo na ekranie

Konferencja Czas na region 2023

Tematyka
Aktualności LC

W maju br. w Toruniu odbyła się druga edycja Konferencji Samorządowej „Czas na regiON”. Lech Consulting był partnerem tego wydarzenia.

Było to multitematyczne wydarzenie skierowane do samorządowców, pracowników jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli, przedstawicieli instytucji, organizacji i spółek samorządowych, przedstawicieli administracji publicznej z całej Polski oraz każdego zainteresowanego tematyką samorządową.

Inspirowanie do dyskusji i wymiany doświadczeń

Celem eventu było inspirowanie samorządowców oraz ekspertów do dyskusji, poszukiwania odpowiedzi i nowatorskich rozwiązań na aktualne problemy, z którymi zmagają się jednostki samorządu terytorialnego, analizowanie trendów, i stworzenie swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Konferencja była wydarzeniem, które zgromadziło prawie 300 uczestników. W programie było 20 paneli dyskusyjnych i prelekcji skupiających się wokół trzech ścieżek tematycznych: społeczeństwo i jakość życia, gospodarka oraz dialog i promocja. Drugiego dnia konferencji tematem panelu otwarcia były Fundusze Europejskie. Temat szczególnie bliski i dobrze znany ekspertom Lech Consulting, którzy wzięli udział w konferencji w charakterze partnera wydarzenia. 

Podczas konferencji o potencjale wykorzystania Funduszy Europejskich przez samorządy mówił prezes Lech Consulting Bartłomiej Lech.

Nad jakością merytoryczną wydarzenia czuwała Rada Programowa pod kierownictwem organizatora Polska Press Grupa wraz z partnerami strategicznymi wydarzenia, którymi są już tradycyjnie: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miasto Toruń.

Dziękujemy za wszystkie rozmowy, pytania i wymianę doświadczeń. Mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnej edycji konferencji.

Polecane wpisy

 • laboratorium

  Czym jest projekt B+R i jak się do niego przygotować?

  Czym byłaby innowacja bez prac B+R?

 • dotacje kpai

  Długo wyczekiwane dotacje unijne dla firm z kujawsko-pomorskiego (dotacje z KPAI)

 • obieg zamknięty

  Inwestycje GOZ w przedsiębiorstwach

  MŚP będą miały szansę na dofinansowanie…

 • Granty na cyfryzację dla MŚP

  Granty na cyfryzację dla MŚP już na początku 2024!

  Jeśli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo…