Inne usługi

Optymalizacja podatkowa oraz ulgi podatkowe

Rozwijasz swoją firmę, prowadzisz różne działania, które mogą być zaliczone do prac B+R lub automatyzacji procesów. 

A czy Twoja firma korzysta z Ulgi na robotyzację lub na działalność B+R? Wraz z naszym partnerem podatkowym wspieramy klientów w optymalizacji podatkowej, uzyskujemy odpowiednie interpretacje i dbamy o bezpieczeństwo przyjętych założeń.
 

pieniądze

Zwolnienie z podatku w ramach Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Krajowa Grupa Spożywcza otrzymała zwolnienie w podatku w wysokości 76 mln zł dzięki opracowanej przez nas dokumentacji do Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 

Przygotowaliśmy też dziesiątki mniejszych inwestycji. Planujesz rozwój i masz wątpliwość, czy zakwalifikujesz się do programów unijnych? 

Przedyskutuj z nami możliwości, jakie niesie zwolnienie z podatku w ramach SSE.
 

Doradztwo prawne

We współpracy z zewnętrznym zespołem prawnym przeprowadzamy takie procesy jak: zmiana formy prawnej, restrukturyzacja, skuteczna sukcesja, zamówienia publiczne. 

Analizujemy i wydajemy opinie dotyczące powiązań firm oraz wspieramy klientów np. w sporach dotyczących projektów unijnych.

prawnik
obliczanie wykresów

Analizy i modele finansowe

Nasz zespół analityków przygotowuje modele i analizy finansowe w zakresie różnorodnych potrzeby: uzyskiwania wsparcia bankowego, oceny inwestycji dla zarządów, pozyskiwania środków typu Venture Capital.
 

Biznesplany do wniosków kredytowych  

Chcesz uzyskać kredyt na sfinansowanie inwestycji albo wkładu własnego do projektu unijnego? Kontaktujemy się z bankami, ustalamy warunki, sporządzamy biznesplany, które są podstawą udzielania kredytów bankowych.