logo konferencji i partnerzy

LC partnerem II Konferencji „Czas na regiON”

Tematyka
Aktualności LC
Dobre praktyki

Pod koniec maja Toruń znów stanie się samorządową stolicą Polski. Odbędzie się tu bowiem II Konferencja Samorządowa „Czas na regiON”. Warto się pospieszyć, ponieważ pozostały już ostatnie bilety.

Konferencja Samorządowa „Czas na regiON” to multitematyczne wydarzenie skierowane do samorządowców, pracowników jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli, przedstawicieli instytucji, organizacji i spółek samorządowych, przedstawicieli administracji publicznej z całej Polski oraz każdego zainteresowanego tematyką samorządową.

Inspirowanie do dyskusji

Jej celem jest inspirowanie samorządowców i ekspertów do dyskusji, poszukiwania odpowiedzi i nowatorskich rozwiązań na aktualne problemy, z którymi zmagają się jednostki samorządu terytorialnego, analizowanie trendów, i stworzenie swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Konferencja mój region 2023

Konferencja odbędzie się 24 i 25 maja w toruńskim hotelu „Copernicus”

Przez cały czas jej trwania odbywać się będą prelekcje związane z trzema ścieżkami tematycznymi: społeczeństwo i jakość życia, gospodarka oraz dialog i promocja. Drugiego dnia konferencji tematem panelu otwarcia będą Fundusze Europejskie. Więcej szczegółów dostępnych jest na: czasnaregion.pl

Nad jakością merytoryczną wydarzenia czuwa Rada Programowa pod kierownictwem organizatora Polska Press Grupa wraz z partnerami strategicznymi wydarzenia, którymi są już tradycyjnie: Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miasto Toruń.

partnerzy stratrgiczni

Lech Consulting partnerem II Konferencji Samorządowej „Czas na regiON”

Nasi eksperci specjalizujący się we współpracy z jednostkami samorządowymi i sektorem publicznym też tam będą. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i podzielenia się wiedzą.

Szeroki zasięg Konferencji daje możliwość spotkania się z Klientami z całego kraju, którzy już nas znają i współpracują z nami, ale do tej pory nie udało się spotkać osobiście. Do zobaczenia w Copernicus Toruń Hotel.

Zespół JST

Szczegółowy program konferencji

Ostatnie bilety w sprzedaży

Źródło
https://pomorska.pl/torunska-konferencja-czas-na-region-to-samorzad-bez-tajemnic-juz-w-maju-ii-edycja-wydarzenia-ostatnie-bilety/ar/c5-17400989

Polecane wpisy

 • fotka

  OBLICZANIE WARTOŚCI KOREKTY FINANSOWEJ W ZWIĄZKU Z NIEPRAWIDŁOWOŚCIAMI ZWIĄZANYMI Z UDZIELANIEM ZAMÓWIEŃ

  Postępowania ofertowe przeprowadzane w ramach…

 • fotka

  Obsługa projektów unijnych w nowym ujęciu - system teleinformatyczny CST2021

 • Dotacje, granty HoReCa

  Dotacje dla branży HoReCa z KPO

  PRZEDSIĘBIORCO! Jeśli prowadzisz HOTEL,…

 • żarówka na zielonym tle
  Uwaga

  Kredyt ekologiczny - dotacja na poprawę efektywności energetycznej

  Nabór rusza 25 kwietnia i potrwa do 25 lipca…