Ramie robota

Spotkajmy się na ITM Industry Europe - Przemysł Ery Cyfrowej

Tematyka
Aktualności LC

Razem z DBR77.com.com serdecznie zapraszamy na Targi ITM Industry Europe - Przemysł Ery Cyfrowej

Podczas targów spotkacie ekspertów Lech Consulting specjalizujących się w pozyskiwaniu funduszy wspierających wdrażanie nowoczesnych technologii opartych na robotach 🤖 i automatyzacji procesów. 📈🏭  

Jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji w przemyśle. Targi ITM w Poznaniu to świetna okazja, żeby zobaczyć to na własne oczy. Przez cztery dni od 30 maja do 2 czerwca 2023 r. uczestnicy zobaczą jedną z największych w kraju ekspozycję pracujących maszyn i robotów. 

ITM INDUSTRY EUROPE to idealne miejsce na spotkania praktyków i pasjonatów interesujących się robotyzacją i transformacją w kierunku Przemysłu 4.0. Nowe technologie są potencjałem, który docenia również Unia Europejska, poświęcając im dużo uwagi w dedykowanych grantach.

O możliwościach pozyskania dofinansowania na projekty związane z wdrażaniem nowych technologii oraz prowadzeniem prac B+R można porozmawiać z ekspertami Lech Consulting podczas spotkań networkingowych lub posłuchać podczas paneli i prelekcji, na które zostaliśmy zaproszeni.

 • Finansowanie transformacji gospodarczej (jak zrobić to efektywnie)
  01.06 Duża scena ITM Hala 5a
  Godz. 11:45
   
 • Programy Grantowe - od marzeń do realizacji – rozmowa praktyków.
  01.06 Scena DBR77
  Godz. 14:00

Podczas spotkań networkingowych nasi eksperci będą gotowi, by porozmawiać o możliwościach pozyskiwania środków dla Twojej firmy. W panelach dyskusyjnych na scenach ITM i DBR77 wezmą udział nasi eksperci, specjalizujący się m.in. w pozyskaniu finansowania na projekty związane z B+R, robotyzacją, cyfryzacją i automatyzacją procesów:
👉Katarzyna Szwarocka, Ekspert ds. projektów UE;
👉Tomasz Jankowski, Ekspert ds. projektów UE;

Zarezerwuj termin i do zobaczeniu na ITM w Poznaniu 30 maja – 2 czerwca 
Odwiedź stoisko naszego partnera DBR77.com /Targi ITM Industry Europe - Przemysł Ery Cyfrowej, łącznik hali 5 i 5a

Link do darmowych wejściówek 

Odbierz swój bilet

Polecane wpisy