Pracownicy Lech Consulting

Szkolenia

Baza Usług Rozwojowych (BUR)

Chcesz rozwijać swoją firmę, korzystając z profesjonalnych szkoleń? A może interesuje Cię indywidualne doradztwo? 

Działamy w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dzięki czemu możemy zaoferować Ci szereg wysokiej jakości usług rozwojowych, prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin.

Zobacz jak działamy
 

klawiatura komputera
Pracownicy Lech Consulting

Z czego szkolimy?

  • Technologie Przemysłu 4.0;
  • Robotyzacja procesów;
  • Cyfryzacja;
  • Budowa procesów Badawczo – Rozwojowych;
  • Sprzedaż i marketing;
  • Ulgi podatkowe.

Zobacz więcej

Obszar

Optymalizacja procesu produkcji, zwiększenie efektywności procesów technologicznych, logistycznych i magazynowych, digitalizacja, cyfryzacja – to jedynie część oferowanych przez nas obszarów, w ramach których zwiększymy Twoją wiedzę i opracujemy wspólny plan wdrożenia zmian/usprawnień. 

Nie znalazłeś na naszym profilu usługi, której szukałeś? Umówmy się na spotkanie podczas, którego omówimy Twoje potrzeby i następnie przygotujemy ofertę szkoleniową/doradczą „szytą na miarę”.
 

Zamów szkolenie dedykowane

LC na sali szkoleniowej
pieniądze

Dofinansowanie

Zastanawiasz się, czy realizowane przez nasz szkolenia i usługi doradcze mogą odbywać się przy wsparciu środków unijnych? Tak, posiadamy certyfikat uprawniający nas do realizacji usług dofinansowanych aż do 95%! 

Zainteresowany? Zastanawiasz się jak pozyskać takie dofinansowanie? Przygotujemy dokumenty i pomożemy Ci przejść przez wszystkie procedery i etapy aplikacji o środki unijne.
 

Forma i obszar współpracy

Twoja lokalizacja nie ma żadnego znaczenia. Realizujemy usługi rozwojowe na terenie całej Polski. Organizujemy szkolenia zarówno stacjonarne, jak i online (na żywo).

Dokumenty do pobrania

pracownicy